pondělí 25. listopadu 2013

Dopis od Kerstin Gier + soutěž!

Nedávno jsem vás informovala o tom, že mi Kerstin Gier odpověděla na můj e-mail a dokonce i slíbila, že mi pošle podepsané kartičky. Dnes jsem ve schránce našla očekávaný dopis s následujícím obsahem:


Udělal mi velkou radost. Hlavně kartička s věnováním a záložky, které budu rozhodně používat! :))


Slibovala jsem soutěž a tady ji máte - tři z vás můžou vyhrát podepsané kartičky (z jedné strany je fotka Kerstin s podpisem, z té druhé informace o její knize Silber, která u nás příští rok vyjde u nakladatelství CooBoo). 
Stačí vyplnit soutěžní formulář. Soutěž trvá od 25.11. do 15.12.2013 a platí pro ČR i SK! :)

SOUTĚŽNÍ FORMULÁŘ

*soutěž vyhlásím hned ten následující týden, ale kartičky rozešlu asi až po Vánocích, protože během Vánoc není pošta zrovna spolehlivá (vlastní zkušenost - vánoční přání nám jednou došla až v červenci). Aby když už kartičky absolvovaly leteckou cestu z Německa do Čech, tak se nezatoulaly někde tady po republice... :D

6 komentářů :

 1. Ahoj, moc prosím neber to jako reklamu. Film jsem viděla v sobotu a moc se mi líbil, tak jsem se rozhodla udělat projekt Hunger games! Můžeš se zapojit a něo i vyhrát.:) http://jantarova-zeme-ruiscoll.blog.cz/1311/hlidej-si-sve-nepratele-info

  OdpovědětVymazat
 2. Kam jsi psal/a Kerstin?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psala jsem na e-mailovou adresu, kterou jsem našla na jejích oficiálních stránkách:

   KerstinGier@gmx.de

   Vymazat
 3. Vánoční přání v červenci? Hej, to zabíjí :D A jinak seš dobrá, protože mě se většinou nepoštěstí, aby mi spisovatelé odpověděli. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádhera :) ďakujem za túto súťaž. :)

  OdpovědětVymazat